• הכנס
    • אין מוצרים בעגלת הקניות.

ללמוד כל דבר. ללמוד בכל מקום.

הינה פלטפורמה המאפשרת יצירת מפגשי לימוד בכל מקום, בכל זמן ובכל נושא. מפגשי לימוד יכולים להיות קורסים, הרצאות, סדנאות, לימוד אחד על אחד ועוד.

אנו מדגישים כי היכולת לייצר לימוד בקבוצה היא היתרון הגדול שלנו!

רוצה לחלוק את הידע שלך? מעוניין להרחיב את מעגל הלומדים שלך?

אנחנו מאפשרים לכל אחד ואחת ללמד. כל מה שצריך זה לרצות! בעידן הנוכחי רבים מאתנו הופכים בעלי ידע וניסיון במגוון נושאים, ואנו יכולים לחלוק את הידע הזה. בשלושה צעדים פשוטים תוכל להתחיל ללמד

שלח פרטים דרך הצטרף כמורה.

הצטרף כמורה

רוצה להרחיב את הידע? רוצה ללמוד מה שאתה אוהב?

הלימוד ב Reallearn מתקיים בכל מקום במפגש בין קבוצת אנשים בעלי אותו תחום עניין. למה? כי אנחנו מאמינים שהיום בין מגוון האפשרויות ללמוד, רבים מאתנו רוצים ללמוד כחלק ממפגש חברתי, בו הם פוגשים את המורה / המדריך, יכולים להחליף חוויות ולהרחיב את מעגל החברים שלהם. בנוסף, לא צריך לנסוע רחוק בשביל ללמוד את מה שאתה אוהב. אנחנו מאמינים, שבכל מקום ישנם אנשים רבים בעלי ידע רב בכל תחום, איתם נוכל לספק היצע לימודים אין סופי בכל מקום שנרצה.

חפש את מה שאתה אוהב ללמוד.
חפש קורסים

מי אנחנו?

החברה הוקמה על ידי אייל אורן ושלומי לזימי, שניהם עבדו כמנהלים בתעשיית ההי-טק, וחיפשו לצאת ולהקים מיזם פורץ דרך שיביא לשינוי אמיתי עם ערך מוסף לחברה. הרעיון להקים Marketplace שיאפשר גישה למקורות הידע הבלתי נגמרים שקיימים היום אצל כל אחד מאיתנו, ובנוסף לאפשר את המפגש החברתי נראה כמו השילוב המנצח.

Eyal Oren, CEO

Shlomi Lazimi, CTO

החזון שלנו

"להיפגש יחד ללמידה קבוצתית בכל מקום בעולם"


נשמח לשמור על קשר

הכי מבוקשים

הכי מדורגים

פוסטים אחרונים

חיפוש קורסים מתקדם

ציוצים אחרונים

מי מחובר

אין כרגע שום משתמשים מחוברים

קבוצות

הצטרף לקבלת עדכונים במייל   הצטרף
top
X
- Enter Your Location -
- or -
X